poniedziałek, 10 maja 2021

Życzenia dla Mamy (piosenka dla dzieci)

Już niedługo wakacje!!!

 Wiem, że dla wielu z Was mój entuzjazm wydaje się nieco przedwczesny, ale to prawda. W moim dystrykcie wakacje zaczynają się już 28 maja i muszę przyznać, że z utęsknieniem czekam na ten dzien. (Mam tyle planów, które od wielu miesięcy czeka na  realizację!)  Powinnam oczywiście wspomnieć o tym, że rok szkolny w USA zaczyna się znacznie wcześniej niż w Polsce, dlatego i kończymy zwykle miesiąc wcześniej.

 Wspominałam w poprzednim poście, o tym że mam dość dużo pracy i przyznaję, że bałam się, że nie zdążę umieścić nowego filmu z piosenką: Życzenia dla Mamy.

 Na szczęście udało mi się dzisiaj nagrać co nieco i choć jak zawsze nie jestem zadowolona to myślę, że nagranie to pomoże Wam  poznać co nieco tę banalnie prostą piosenkę.

Ten prosty materiał muzyczny można także zaśpiewać dla  Taty, wymieniając jedynie początkowe słowa: "Moja Droga Mamo" na "Mój Wspaniały Tato".
1 komentarz:

  1. proszę o informację na jaką melodię śpiewana jest piosenka?

    OdpowiedzUsuń

Rymowanka o zimie z pokazywaniem

Moi Drodzy, Dzisiaj przyszedł czas na kolejną rymowankę o tematyce zimowej.  Początkowo myślałam, że połączę ją z poprzednim rymowanym mat...