sobota, 30 września 2023

"5 jabłuszek" prosta piosenka z pokazywaniem + zabawa flanelowa z liczeniem

Moi Drodzy,

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia filmu instruktażowego piosenki, którą prawdę mówiąc nagrałam ponad miesiąc temu. Niestety kontuzja ręki spowodowała, że przygotowanie postu i sklejenie wszystkich nagranych przeze mnie części zajęło mi troszkę czasu. Dzisiaj niestety nie jestem w stanie swobodnie podnieść ręki, ale na szczęście mam kilka filmów które nagrałam na zapas kilka tygodni temu.

Piosenka ta jest dość uniwersalna i tak naprawdę można wykonywać ją przez cały rok. Pojawiający się motyw jabłka skłonił mnie jednak do wstawienia tej zabawy właśnie, teraz gdy sezon na te owoce jest w pełni.

Jest to moja własna adaptacja jednej z dość popularnych zabaw amerykańskich. Piosenka ta należy do gatunku „zabaw matematycznych” i świetnie sprawdza się w wielu wersjach. 

Dziś będziecie mieli szansę obejrzeć dwie z nich. Pierwsza to zwykła piosenka z pokazywaniem, w drugiej części filmu obejrzycie wersję flanelową. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piosenka na dzień dobry-prosta piosenka z pokazywaniem dla dzieci

Moi Drodzy, Dzisiaj przygotowałam dla Was piosenkę, która towarzyszy mi dość często w pracy. "Piosenka na dzień dobry" to nic in...